Wszystko o agencji zatrudnienia Reppo Gdańsk

Reppo jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Cechuje nas duża wiedza i profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie łącznia pracodawców i pracowników.

Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników wykonujących rozmaite prace w takich miejscach jak: 

  • Stocznie
  • Zakłady produkcyjne
  • Przetwórnie
  • Budowy 

Wszelkie oferty pracy, bez względu na to czy jest to praca stała czy praca tymczasowa sprawdzane są przez naszą agencję pracy Reppo pod względem merytorycznym i prawnym.

Działamy również jako agencja pracy tymczasowej w Gdańsku oraz okolicach oferujemy pracę od zaraz dla wielu specjalistów z kraju i z zagranicy, a w szczególności dla pracowników z Ukrainy.

Współpracujemy z licznym agencjami rekrutacyjnymi na terenie całej Ukrainy. Zapewniamy naszym klientom ciągłe wsparcie w czasach dynamicznych zmian na rynku pracy. Więcej informacji można znaleźć w Kontaktach.

praca na produkcji gdańsk

 

praca od zaraz gdańsk

Pośrednictwo pracy za granicą Gdańsk

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zorientowaną na pracowników z Ukrainy. Współpracujemy z licznymi ukraińskimi agencjami rekrutacyjnymi. Dzięki solidności i rzetelności stale zapewniamy naszym Klientom ciągłe wsparcie w czasach dynamicznych zmian na rynku pracy.

Gwarantujemy legalny pobyt pracowników z Ukrainy oraz Białorusi na terenie Polski oraz zapewniamy pomoc w dopełnianiu formalności oraz zdobywaniu niezbędnych uprawnień dla pracowników. Już nie musisz zamieszczać ogłoszeń typu „Ukrainiec szuka pracy…” czy „praca Ukrainiec Gdańsk….” Wystarczy, że zgłosisz się do naszej Agencja pośrednictwa pracy Reppo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą!

Zaufana kadra.

Motto firmy

Znajdziemy Ci wymarzonego pracownika:

szybkie pozyskanie kadry, obsługa formalności, opieka klienta 

outsourcing

Tekst na mapie - mobile

Lokalizacja

Reppo

Tel.
+48 790 880 228

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.